South Plains Area Track Officials, Inc. - Contractor License 
             Region IV 2A/4A Championship - 4/23/2021 to 4/24/2021              
                                Javelina Stadium                                
 
Event 234  Men Triple Jump 2A
=======================================================================         
    Name                    Year School                  Finals  Points         
=======================================================================         
Flight  1                                                                       
  1 Kelley, Jordan            11 Refugio               42-00.50    1            
  2 Soliz, Caden               9 Three Rivers          41-06.00                 
  3 Perez, Damian             12 Premont               40-10.25                 
  4 Uballe, Luis              10 La Pryor              40-00.00                 
  5 Davis, Dylan              12 Junction              39-07.75                 
  6 VanVolkinburg, Wyatt      10 Normangee             39-00.00                 
  7 Gould, Cale               12 Iola                  37-09.00                 
Flight  2                                                                       
  1 Herzog, Michael           12 Thorndale             47-03.25   10            
  2 Haynes, Trevor            12 Shiner                44-11.00    8            
  3 King, DeKenzie            11 Schulenburg           44-04.50    6            
  4 Gross, Antwaan            11 Refugio               43-00.00    4            
  5 Jones, Izaha              11 Normangee             42-06.75    2            
  6 Brooks, Dalton            10 Shiner                41-00.25                 
  7 Watson, Noah              10 Deweyville            40-08.50                 
  8 Neverez, Isay             12 La Pryor              38-01.25                 
==========================================================================      
    Name                    Year School                  Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 Herzog, Michael           12 Thorndale             47-03.25   2  10         
  2 Haynes, Trevor            12 Shiner                44-11.00   2   8         
  3 King, DeKenzie            11 Schulenburg           44-04.50   2   6         
  4 Gross, Antwaan            11 Refugio               43-00.00   2   4         
  5 Jones, Izaha              11 Normangee             42-06.75   2   2         
  6 Kelley, Jordan            11 Refugio               42-00.50   1   1         
  7 Soliz, Caden               9 Three Rivers          41-06.00   1             
  8 Brooks, Dalton            10 Shiner                41-00.25   2             
  9 Perez, Damian             12 Premont               40-10.25   1             
 10 Watson, Noah              10 Deweyville            40-08.50   2             
 11 Uballe, Luis              10 La Pryor              40-00.00   1             
 12 Davis, Dylan              12 Junction              39-07.75   1             
 13 VanVolkinburg, Wyatt      10 Normangee             39-00.00   1             
 14 Neverez, Isay             12 La Pryor              38-01.25   2             
 15 Gould, Cale               12 Iola                  37-09.00   1             
================================================================================
                       Men - 2A - Team Rankings - 17 Events Scored              
================================================================================
    1) Shiner                     106        2) Refugio                    87.50
    3) Woodsboro                   48        4) Mason                      46   
    5) Brackettville Brackett      40        5) Premont                    40   
    7) San Saba                    26        8) Goldthwaite                24   
    9) Holland                     22       10) Thorndale                  21   
   11) Sabinal                     16       11) Weimar                     16   
   13) Agua Dulce                  12       14) Normangee                  11   
   15) Yorktown                    10       15) Granger                    10   
   17) Snook                        8       17) Johnson City                8   
   17) Thrall                       8       17) Riviera Kaufer              8   
   21) Sabine Pass                  7.50    22) Kenedy                      7   
   23) Ganado                       6       23) La Pryor                    6   
   23) Schulenburg                  6       23) Falls City                  6   
   23) Junction                     6       28) Port Aransas                3   
   29) Three Rivers                 2       29) Daisetta Hull-Daisetta      2   
   31) Ben Bolt-Palito Blanco       1