South Plains Area Track Officials, Inc. - Contractor License 
             Region IV 2A/4A Championship - 4/23/2021 to 4/24/2021              
                                Javelina Stadium                                
 
Event 228  Men Long Jump 2A
=======================================================================         
    Name                    Year School                  Finals  Points         
=======================================================================         
Flight  1                                                                       
  1 Sears, Stone              12 San Saba              22-00.75    1            
  2 Barefield, Kalen          11 Yorktown              21-00.75                 
  3 Gonzales, Isaiah          11 Junction              20-11.25                 
  4 Creamer, Tanner           12 Iola                  20-08.75                 
  5 Uballe, Luis              10 La Pryor              20-07.50                 
  6 Smith, Chase              11 Evadale               20-03.00                 
  7 Broussard, Devante        10 Daisetta Hul          19-03.75                 
  8 Weber, Matthew            11 Junction              18-06.50                 
Flight  2                                                                       
  1 Haynes, Trevor            12 Shiner                23-01.75   10            
  2 Jones, Izaha              11 Normangee             23-01.25    8            
  3 Meacham, Anthony          11 Woodsboro             22-11.00    6            
  4 Gross, Antwaan            11 Refugio               22-03.00    4            
  5 Wilson, Ka'Dedran         12 Weimar                22-02.50    2            
  6 Perez, Damian             12 Premont               22-00.00                 
  7 Brooks, Dalton            10 Shiner                21-10.00                 
  8 Anthony, Keanu            11 Schulenburg           18-10.75                 
==========================================================================      
    Name                    Year School                  Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 Haynes, Trevor            12 Shiner                23-01.75   2  10         
  2 Jones, Izaha              11 Normangee             23-01.25   2   8         
  3 Meacham, Anthony          11 Woodsboro             22-11.00   2   6         
  4 Gross, Antwaan            11 Refugio               22-03.00   2   4         
  5 Wilson, Ka'Dedran         12 Weimar                22-02.50   2   2         
  6 Sears, Stone              12 San Saba              22-00.75   1   1         
  7 Perez, Damian             12 Premont               22-00.00   2             
  8 Brooks, Dalton            10 Shiner                21-10.00   2             
  9 Barefield, Kalen          11 Yorktown              21-00.75   1             
 10 Gonzales, Isaiah          11 Junction              20-11.25   1             
 11 Creamer, Tanner           12 Iola                  20-08.75   1             
 12 Uballe, Luis              10 La Pryor              20-07.50   1             
 13 Smith, Chase              11 Evadale               20-03.00   1             
 14 Broussard, Devante        10 Daisetta Hul          19-03.75   1             
 15 Anthony, Keanu            11 Schulenburg           18-10.75   2             
 16 Weber, Matthew            11 Junction              18-06.50   1             
================================================================================
                       Men - 2A - Team Rankings - 17 Events Scored              
================================================================================
    1) Shiner                     106        2) Refugio                    87.50
    3) Woodsboro                   48        4) Mason                      46   
    5) Brackettville Brackett      40        5) Premont                    40   
    7) San Saba                    26        8) Goldthwaite                24   
    9) Holland                     22       10) Thorndale                  21   
   11) Sabinal                     16       11) Weimar                     16   
   13) Agua Dulce                  12       14) Normangee                  11   
   15) Yorktown                    10       15) Granger                    10   
   17) Snook                        8       17) Johnson City                8   
   17) Thrall                       8       17) Riviera Kaufer              8   
   21) Sabine Pass                  7.50    22) Kenedy                      7   
   23) Ganado                       6       23) La Pryor                    6   
   23) Schulenburg                  6       23) Falls City                  6   
   23) Junction                     6       28) Port Aransas                3   
   29) Three Rivers                 2       29) Daisetta Hull-Daisetta      2   
   31) Ben Bolt-Palito Blanco       1